top of page

Millega me peamiselt tegeleme?

Mõõteseadmete kauglugemine

Vee,-gaasi,-elektri,-ja küttearvestite kauglugemine on mõeldud täpseks näitude lugemiseks. Korteriühistute seas populaarne teenus välistab kõikvõimalikud inimlikud eksimused näitude fikseerimisel ja valeinformatsiooni andmised. Ühtlasi on võimalik tuvastada lekkeid ja ennetada selle läbi liigseid kahjusid ja suuri arveid vee-ettevõtetelt. Täpne mõõtmine tagab minimaalsed erinevused mõõturite vahel.

Temperatuuri ja õhuniiskuse mõõtmine

Temperatuuri ja õhuniiskuse mõõtmine seostub meil kõigil tavaliselt termomeetri või hügromeetriga seina peal. Tänapäeval see siiski enam nii ei pea olema - soovi korral jälgi temperatuuri suvilas või õhuniiskust ehitusobjektil enne siseruumide viimistlema hakkamist, sõltumata asukohast. Kas teadsid, et pahteldamisel, värvimisel või näiteks tapeedi paigaldamisel mängib õhuniiskus kvaliteetse töötulemuse osas suurt rolli?

GPS- jälgimine

Lihtne ja mugav, säästab aega ning närve. Masinale või olulisele varale paigaldatud GPS seade teab alati masina täpset asukohta, on alati sisselülitatud ja edastab infot perioodiliselt positisoneerimissüsteemi andmebaasi. Sellega on Sul alati vajalik teave käepärast just siis, kui Sina seda vajad ja Sa ei sõltu enam kunagi kellestki teisest.

Erilahendused

Kui nimekirjas ei olnud otsitud funktsiooni, siis ei pea ilmtingimata jälle järgmise ettevõtte otsingutele suunduma - tänu südikatele koostööpartneritele omame suuremat teenuste ja toodete portfelli ning anname endast parima Sinule sobiva lahenduse leidmiseks. Tuleb ainult julgelt ühendust võtta!

bottom of page